top of page

Lenka: "Fitko není jen nudná dřina, ale spousta srandy a skvělých zážitků!"

Aktualizováno: 7. 5.

Hodnotí spolupráci klientka Lenka. Nedávno jsem s touto dlouhovlasou kráskou oslavil ve fitku jeden rok spolupráce. K příležitosti této události jsem si s vždy usměvavou Lenkou povídal o tom, co se u ní za tu dobu změnilo.

Lenka Bartošová

Tělesná hmotnost:

  • Před 77,7kg ➡️ Nyní 66,6kg 🔻

Procento tělesného tuku:

  • Před 31,5% ➡️ Nyní 17,4% 🔻


💁🏻‍♂️ Ahoj Lenko, nejprve Ti chci poděkovat, že sis našla čas na tento rozhovor a poprosím Tě, aby ses krátce představila mým čtenářům. Kdo jsi, co děláš, tvé zájmy. 😁

👱🏻‍♀️ No nazdar, jmenuji se Lenka Bartošová a nabízím odborné překladatelské a tlumočnické služby. Specializuji se na jazykový pár čeština – němčina (a naopak). Miluji přírodu a všechno živé v ní. Mám čtyřnohé parťáky - fenku zachráněnou z útulku a kobylu amerického klusáka, s níž ráda procházím krajinou. Rovněž miluji cestování, zapojila jsem se do dobrovolnické práce v Tanzanii, což byla neuvěřitelná a život měnící zkušenost. Ráda sportuji, ale také si užívám odpočinek u filmů nebo knih. No a poslední dobou také ráda zvedám těžké váhy v posilovně. 😁


💁🏻‍♂️ Jak by si popsala průběh naší spolupráce? 👱🏻‍♀️ Jsem šťastná, že jsem narazila právě na Tebe, protože jsi mi ukázal, že fitko není jen nudná dřina, ale spousta srandy a skvělých zážitků!


💁🏻‍♂️Jaký byl tvůj cíl a jak jsi spokojená s jeho dosažením od začátku spolupráce? 👱🏻‍♀️ Mým prvotním cílem bylo shodit z 81 kg alespoň na 75 kg, aby moje kobyla nemusela nosit takovou zátěž. Další motivací pro mě bylo, že jsem pomalu začínala mít problém vejít se do kalhot a navíc mě špeky omezovaly v každodenních činnostech a už jsem se prostě sama sobě nelíbila a měla jsem problém podívat se do zrcadla. To, co se mi ale díky spolupráci s tebou povedlo, naprosto předčilo mé očekávání. Dostala jsem se z velikosti 44 na velikost 38, cítím se skvěle a má cesta rozhodně nekončí. Můj životní styl se zcela změnil a pohled do zrcadla je teď opravdu povznášející.💁🏻‍♂️ Co bylo pro tebe v průběhu spolupráce nejtěžší? 👱🏻‍♀️ Nejtěžší pro mne byl začátek. Tréninky pro mne byly opravdu náročné, protože jsem byla ve špatné kondici, a nebýt tebe, tak jsem to určitě po pár prvních pokusech vzdala. Ale díky tomu, že na mě ve fitku vždycky čekal trenér a skvělý parťák v jedné osobě, který mě nabíjel energií a podporoval mě svým pozitivním přístupem, tak jsem se tam vždycky donutila dojít, i když se mi třeba zrovna nechtělo. Tréninky s Kubou jsou prostě zábava.


💁🏻‍♂️ A nejzajímavější? 👱🏻‍♀️ Nejzajímavější pro mě bylo, že jsem s postupem času začala stále více vnímat své tělo a své svaly, jak a kdy zabírají, a díky tomu můžu cvičit mnohem vědoměji a kvalitněji.


💁🏻‍♂️ Jaké konkrétní dovednosti nebo znalosti sis odnesla ze společných lekcí, co pro tebe bylo/je nejcennější? 👱🏻‍♀️ Naučila jsem se cvičit vědomě, dbát víc na své fitness a stravu. Díky tomu jsem se také více začala v této oblasti vzdělávat a získávat cenné informace pro co nejlepší výsledky. Zcela se mi změnil život a to rozhodně k lepšímu. Cítím se silná, plná energie a sebevědomá. To mi pomáhá i v dalších oblastech života.💁🏻‍♂️ Přispěla naše spolupráce něčemu v osobním či pracovním životě? Jak? 👱🏻‍♀️ Díky naší spolupráci jsem schopná lépe zvládat úkony běžného života, jako např. nošení těžkého nákupu, práce kolem domu, procházky se psem atd. Prostě jsem víc fit a vše je mnohem jednodušší i díky síle, která se během tréninků posunula na mnohem vyšší úroveň.

💁🏻‍♂️ Mělo cvičení a úprava životosprávy dopad na nějaký tvůj koníček/zájem?

Lenka Bartošová

👱🏻‍♀️ Rozhodně ano. Obrovský! Jezdím na koni a neskutečně se zlepšila má rovnováha v sedle, snáze se mi na koně nasedá, jsem schopná lépe zvládat náročné situace v terénu, při kterých bych dříve byla svému koni spíše obtížným břemenem, protože bych třeba ztratila rovnováhu. Navíc např. 15 minut v klusu je pro mě nyní úplná hračka a ani se nezadýchám. To dřív rozhodně neplatilo. Taky mě začalo víc bavit běhání, ať sama nebo se psem, protože netahám nadbytečnou zátěž v podobě kil navíc, mé časy na kilometr se neustále zlepšují a lépe je na tom také můj kardiovaskulární systém, jelikož se výrazně snížila i tepovka.


💁🏻‍♂️ Jak hodnotíš naši komunikaci a podporu během spolupráce? Jak probíhala? 👱🏻‍♀️ Komunikace byla/je na velmi otevřené úrovni. S Kubou vím, že mohu probrat úplně vše. Není problém se pobavit o problémech, přáních, cílech, informacích, které si člověk získal sám a potřebuje je probrat s odborníkem, atd. Kuba se prostě stal nejen mým trenérem, ale také kamarádem, kterého vždy ráda vidím. Navíc mě neustále podporuje. Na každý můj úspěch v rámci naší spolupráce, na závodech, i v mém osobním životě reaguje pochvalou a vždy mě podpoří, což mě neskutečně nabíjí a pohání mě to kupředu, abych neustále překonávala sama sebe. Nikdy jsem od něj nezažila výsměch, shazování ani cokoli jiného negativního. Vždy jen skvělou podporu ve všem. Kuba navíc umí skvěle sestavit tréninkový plán od úplných začátků přesně dle aktuálních schopností klienta a průběžně ho upravovat podle toho, jak se člověk pod jeho rukama mění. Což je neskutečná přidaná hodnota práce s ním.

Lenka Bartošová, Jakub Brendl

💁🏻‍♂️ Popiš Kubu, jeho osobnost (nešetři mě:)) a celkový přístup: 👱🏻‍♀️ Na začátku jsi mi přišel spíš uzavřený, prostě takový „suchar“ (promiň, Kubo😁), ale po pár lekcích jsme se lépe poznali a já získala skvělého trenéra a přítele v jednom. Tréninky vždy byly a jsou zábavné, stihneme si i pokecat a hodně se nasmějeme. Je to prostě super chlap.


💁🏻‍♂️ Jsou nějaké oblasti, ve kterých se chceš dále zlepšovat, zdokonalit nebo na které by ses ráda zaměřila do budoucna? 👱🏻‍♀️ Ráda bych zapracovala na dalším budování svalů a rýsování vyvážené postavy. Takže naše spolupráce ještě rozhodně nekončí.

💁🏻‍♂️ Skvělé! Chci Ti ještě jednou poděkovat, že jsi si našla čas na tento rozhovor. Tvá zpětná vazba je pro mě velmi cenná a pomůže mi lépe porozumět tvým potřebám a přání v oblasti tréninku a životního stylu. Chceš ještě něco sdělit na závěr? 👱🏻‍♀️ Myslím, že všechno podstatné již bylo řečeno. Jen bych k tomu dodala: Kubo, zůstaň takový, jaký jsi. Skvělý trenér a úžasný parťák pro fitness i mimo něj. Spolupráce s tebou je prostě radost a ta energie, kterou člověku díky svému přístupu dáváš, je k nezaplacení. Těším se na další spolupráci s tebou a další úspěchy. 🤩A pokud i vy hledáte jednoduchý a účinný způsob, jak zesílit, zhubnout, zvýšit svoje sebevědomí a celkově zlepšit život, tak mě neváhejte kontaktovat. Kromě životní formy si odnesete také zážitek na celý život!


52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page