top of page
Jakub Brendl | Sportovní a kondiční specialista

Bc. Jakub Brendl, DiS.

Sportovní a kondiční specialista

  • VŠTVS Palestra 2014-2018, obor Sportovní a kondiční specialista

  • NUTRIS® 2020, Poradce pro výživu akreditovaný AVP ČR

  • CORE TRAINING Silová a pohybová akademie 2021, Diagnostika pohybového aparátu

  • Kvalifikovaný trenér II. třídy, trenér fitness a kulturistiky, instruktor zdravotní tělesné výchovy, sportovní a kondiční specialista, sportovní a rekondiční masér

o mně

Se sportem je spojený celý můj život, je to můj koníček a moje vášeň. Už od mala jsem tíhnul k nejrůznějším pohybovým aktivitám. Prošel jsem si různými sportovními oblastmi, od hokeje přes silovou gymnastiku s atletikou až po naturální kulturistiku. Tyto osobní zkušenosti mě vedly k užšímu zájmu o pohyb a sport a začal jsem se v této oblasti postupně vzdělávat.

 

Studium vysoké školy s tělovýchovným zaměřením mě otevřelo obzory a především obdarovalo cennými informacemi z oblasti tréninku, zátěže, a fungování lidského organismu. Mé dosažené vzdělání, které uplatňuji při cvičení, vychází ze znalostí v oblasti anatomie, fyziologie, zdravotního cvičení, výživy a psychologie. V současnosti působím jako osobní trenér zejména v Podkrkonoší (Modré centrum Nová Paka a Fitness Spektrum Vrchlabí).

 

Pohyb a strava k sobě neodmyslitelně patří, proto nabízím komplexní služby, které zahrnují osobní tréninky, výživu, konzultace, měření, hodnocení a mnoho dalšího. Nic není hned a proto se zaměřuji na delší spolupráce s lidmi, kteří to opravdu myslí vážně.

 

Mým cílem je prosazovat metodiku správného cvičení s přihlédnutím na individualitu a možnosti každého z Vás. ​Jako osobní trenér Vám nabízím zodpovědné vedení na cestě za Vašimi cíli. Od Vás očekávám chuť a nadšení, které budete do naší spolupráce vkládat.

 

Mou cílovou skupinou jsou jedinci, kteří chtějí zlepšit svůj životní styl, kondici, shodit přebytečný tuk, nabrat svalovou hmotu a hlavně zkvalitnit celkové ZDRAVÍ.

vzdělání, zkušenosti a praxe

2022

2021

2020

2019

2016-2018

2015

2014

Účast na kondičních soutěžích kategorie klasická kulturistika Smatlabs Cup Brno 3. místo, Golem Cup Kutná Hora 1. místo.

CORE Silové a pohybové centrum  - kurz Komplexní diagnostika pohybového aparátu, Martin Snášel.

Nutris® - kurz Poradce pro výživu akreditovaný AVP - Aliancí Výživových Poradců ČR.

Lotus Nei Gong Prague - koordinačně zátěžové cvičení metodou DNS, Petr Gažák. Nastavení a stabilizace trupu a pánve, brániční dýchání, aktivace diagonálních řetězců.

Metabolické typy - seminář zabývající se problematikou výživy, Mgr. Boris Orava. Určení metabolického typu, skladba potravin dle metabolického typu, suplementace.

Železná koule - tréninkový seminář "Enter the Kettlebell" lvl1 a lvl2, Ing. Petr Mazal, KB Deadlift, Swing, TGU, Goblet Squat, KB Clean and press - nastavení a mechanika pohybu.

VŠTVS Palestra - Sportovní a kondiční specialista.

Zisk profesní kvalifikace jako trenér II. třídy, trenér fitness a kulturistiky, sportovní a rekondiční masér, instruktor zdravotní tělesné výchovy, kondiční a rekondiční terapeut, specialista sportovní výživy.

Studentská praxe jako kondiční terapeut Spa Resort Tree of Life, Lázně Bělohrad - práce především se zahraniční klientelou.

Performance Lifestyle - workshop zabývající se lidskou individualitou vedený Mgr. Adamem Česlíkem.

ATVS Palestra - Management sportu.

Účast a podíl na organizační činnosti Olympijského parku Soči v Praze na Letné.

Účast na Mezinárodním Mistrovství České Republiky INBA v naturální kulturistice a fitness. v Karlových Varech.

bottom of page