top of page

Jaké výsledky lze reálně očekávat!?!

Aktualizováno: 19. 4.

To vám přiblížím pomocí Terky, protože právě ona je ztělesněním výsledků, které jsou z velké části dosahovány souhrnem tří faktorů, kterými jsou:


 

1. Genetika🧬

To, co vám bylo jednoho dne dáno zkrátka neovlivním. Tvar vašich kostí nezměníte, stejně tak délku vašich svalů. Společně ale můžeme pracovat na jednotlivých oblastech pomocí specializovaného programu uzpůsobeného na základě aktuálního stavu vašeho pohybového aparátu.


2. Úsilí💯

Je to jednoduché. Maximální úsilí, pokud je inteligentně vedeno, se rovná maximálním výsledkům. Ujišťuji vás, že čím větší vyvinete úsilí, tím více budete ohromení, čeho můžete dosáhnout. Zkrátka to, co do toho vložíte, to dostanete taky nazpět.


3. Čas

Pokud se někdo během 20 let projí a prosedí až k obezitě, nemůže čekat, že díky nějaké zázračné dietě vše zhubne za pár týdnů. Skutečné a reálné výsledky jsou vždy přímo úměrné času. Jedním ze způsobů, jak začít přemýšlet nad výsledky je pozitivní adaptace na různé podněty. A čím dlouhodobější a udržitelnější ty podněty budou, tím lepších výsledků dosáhnete.


 

V souvislosti s výše uvedenými faktory se pojí také určité podmínky. Pokud chcete být úspěšní a mít výsledky, tak jako Terka musíte všechny splňovat.

V prvé řadě musíte mít TRPĚLIVOST. ⏳

Druhou podmínkou je DŮSLEDNOST. 🎯

Třetí považuji za vůbec jednu z nejtěžších podmínek, musíte ze všech jednotlivých podnětů vytvořit NÁVYK. ♻️

Protože jenom tak docílíte čtvrté poslední podmínky a tou je dlouhodobá UDRŽITELNOST. 📆7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page